Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rozdanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rozdanie. Pokaż wszystkie posty



Witam Was bardzo serdecznie dziś przychodzę do Was z nowym konkursem.
Do wygrania jest Zaproszenie na zjazd do kopalni Soli w Bochni dla dziecka i osoby dorosłej na trasę turystyczną z multimediami. Wartość zaproszenia 77 zł. Do wygrania są 2 zaproszenia :)
Aby wygrać należy :
Być publicznym obserwatorem bloga.
Odpowiedzieć na pytanie : Dlaczego chciałbyś/chciałabyś odwiedzić Bochnię oraz Kopalnie Soli.
Wygrywa osoba, której odpowiedź na pytanie najbardziej mi się spodoba.
Regulamin:
1. Aby wziąć udział w konkursie należy być obowiązkowo publicznym obserwatorem bloga i odpowiedzieć na pytanie.
3. Nagroda nie podlega wymianie na inną.
4. Konkurs jest tylko dla osób pełnoletnich.
5. Koszty wysyłki pokrywam osobiście, ale tylko na terenie Polski.
6. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 28.09.2015 do godziny 23:59.
4. Konkurs jest tylko dla osób pełnoletnich.
5. Koszty wysyłki pokrywam osobiście, ale tylko na terenie Polski.
6. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 28.09.2015 do godziny 23:59.
7. Wyniki zostaną ogłoszone na moim blogu w przeciągu ok 5 dni od zakończenia konkursu ( nagroda zostanie przyznana jeśli w konkursie udział weźmie co najmniej 10 osób )
8. Zwycięzca zostanie ogłoszony w poście na blogu i ma czas 3 dni na podanie adresu do wysyłki.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Zwycięzca zostanie ogłoszony w poście na blogu i ma czas 3 dni na podanie adresu do wysyłki.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


Aby wziąć udział należy obowiązkowo spełnić kilka warunków:
1. Polubić Julimex na fb
2. Być obserwatorem mojego bloga
3. Odpowiedzieć na pytanie: Julimex i nasze oczekiwania, czyli pomóż firmie stworzyć coś co zawsze chciałaś mieć :) - opisz jaki element kobiecej bielizny lub gadżet w ofercie firmy sprawił by ci największą przyjemność i miałabyś chęć jego posiadania - swoją odpowiedź uzasadnij.
4. Zamieścić baner na blogu lub fb z informacją o konkursie.
Osoby, które przestają obserwować bloga po rozdaniu nie będą mogły brać udziału w kolejnym.
W konkursie nagrodą są gadżety Julimex ile ich będzie ? zależy tylko od Was :) czym więcej osób weźmie udział w rozdaniu tym gadżetów będzie więcej . Jakie dokładnie akcesoria znajdą się w zestawach, to niespodzianka :)
Czekam na Wasze zgłoszenia pod tym postem pamiętajcie, że im więcej zgłoszeń, tym pula nagród większa!
Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest firma Julimex
2. Nagrodami są gadżety Julimex.
3. Rozdanie trwa od 11.01.2016 do 11.02.2016
4. Po zakończeniu konkursu zostaną wybrani zwycięzcy ( w ciagu 7 dniu od daty zakończenia rozdania)
5. Na przesłanie danych przez zwycięzce/ców czekam 3 dni, po tym czasie (gdy nie otrzymam danych) nagroda przejdzie na innych uczestników
6. Nagrody wysyła firma Julimex do zwycięzców7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
4. Po zakończeniu konkursu zostaną wybrani zwycięzcy ( w ciagu 7 dniu od daty zakończenia rozdania)
5. Na przesłanie danych przez zwycięzce/ców czekam 3 dni, po tym czasie (gdy nie otrzymam danych) nagroda przejdzie na innych uczestników
6. Nagrody wysyła firma Julimex do zwycięzców7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Witam Was bardzo serdecznie :)
Dziś przychodzę do Was z kolejnym rozdaniem do wygrania tym razem jest zestaw przedstawiony poniżej firmy Argan Oil.
Aby wygrać należy obowiązkowo:
1. Być publicznym obserwatorem bloga : http://todoarmo.blogspot.com/
2. Umieścić pod postem chęć udziału w rozdaniu w formie:
- Blog obserwuję jako:.......
- Umieściłam baner : TAK(link)/ NIE
- Byłam/em wśród obserwatorów przed rozdaniem TAK/NIE (+1los)
Dodatkowo : Można umieścić baner na swoim blogu. (+ 2 losy)
Można dodać bloga do blogrolla (+1 los)
Konkurs trwa do 06.06.2015 do godz 23.59. a nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od momentu jego zakończenia, na dane zwycięzcy czekam 3 dni po tym czasie losuję kolejną osobę.
Osoby, które przestają obserwować bloga po rozdaniu nie będą mogły brać udziału w kolejnym.
POWODZENIA :)
Nagroda zostanie rozlosowane jeżeli w rozdaniu weźmie udział 20 osób.
Dziś przychodzę do Was z kolejnym rozdaniem do wygrania tym razem jest zestaw przedstawiony poniżej firmy Argan Oil.
Aby wygrać należy obowiązkowo:
1. Być publicznym obserwatorem bloga : http://todoarmo.blogspot.com/
2. Umieścić pod postem chęć udziału w rozdaniu w formie:
- Blog obserwuję jako:.......
- Umieściłam baner : TAK(link)/ NIE
- Byłam/em wśród obserwatorów przed rozdaniem TAK/NIE (+1los)
Dodatkowo : Można umieścić baner na swoim blogu. (+ 2 losy)
Można dodać bloga do blogrolla (+1 los)
Konkurs trwa do 06.06.2015 do godz 23.59. a nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od momentu jego zakończenia, na dane zwycięzcy czekam 3 dni po tym czasie losuję kolejną osobę.
Osoby, które przestają obserwować bloga po rozdaniu nie będą mogły brać udziału w kolejnym.
POWODZENIA :)
Nagroda zostanie rozlosowane jeżeli w rozdaniu weźmie udział 20 osób.
Witam Was wszystkich :)
Dziś mam dla Was kolejne rozdanie, tym razem do zdobycia jest odświeżacz powietrza, który nie tylko ładnie pachnie, ale też ma oryginalny wygląd.
Nagroda zostanie rozlosowane jeżeli w rozdaniu weźmie udział 15 osób.
Dziś mam dla Was kolejne rozdanie, tym razem do zdobycia jest odświeżacz powietrza, który nie tylko ładnie pachnie, ale też ma oryginalny wygląd.
Aby wygrać należy obowiązkowo:
1. Być publicznym obserwatorem bloga : http://todoarmo.blogspot.com/
2. Umieścić pod postem chęć udziału w rozdaniu w formie:
- Blog obserwuję jako:.......
- Umieściłam baner : TAK(link)/ NIE
Dodatkowo :
Można umieścić baner na swoim blogu. (+ 2 losy)
Można dodać bloga do blogrolla (+1 los)
Konkurs trwa do 14.04.2015 do godz 23.59. a nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.
Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od momentu jego zakończenia, na dane zwycięzcy czekam 3 dni po tym czasie losuję kolejną osobę.
Osoby, które przestają obserwować bloga po rozdaniu nie będą mogły brać udziału w kolejnym.
POWODZENIA :)
Witam Was serdecznie :)
Dziś mam dla Was rozdanie w którym do wygrania jest fajny gadżet - domek na chusteczki :)
Nagroda zostanie rozlosowane jeżeli w rozdaniu weźmie udział 15 osób.
Dziś mam dla Was rozdanie w którym do wygrania jest fajny gadżet - domek na chusteczki :)
Aby wygrać należy obowiązkowo:
1. Być publicznym obserwatorem bloga : http://todoarmo.blogspot.com/
2. Umieścić pod postem chęć udziału w rozdaniu w formie:
- Blog obserwuję jako:.......
- Umieściłam baner : TAK(link)/ NIE
- E-mail: .......
Dodatkowo :
Można umieścić baner na swoim blogu. (+ 2 losy)
Można dodać bloga do blogrolla (+1 los)
Konkurs trwa do 03.04.2015 do godz 23.59. a nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.
Osoby, które przestają obserwować bloga po rozdaniu nie będą mogły brać udziału w kolejnym.
POWODZENIA :)






